Články ze světa stavebnictví a bydlení

V této sekci najdete články ze světa stavebnictví a bydlení

Pomůžeme Vám s výběrem plotu

Vybrat si vhodné oplocení pozemku či domu může představovat nelehký úkol. Při výběru plotu by se mělo zohlednit hned několik parametrů. Plot by měl poskytovat ochranu, hodit se k domu po estetické stránce a snadno se udržovat. Zároveň byste měli mít jasnou představu o tom, kolik chcete do oplocení investovat.

 

Montáž plastových oken odborně či svépomocí?

Montáž nových plastových oken by měla být provedena odborně včetně zednického zapravení. Proč by tomu tak mělo být? Více se dočtete v našem článku.

 

Přestavba kanceláře

Při rozrůstání firmy dochází často k situaci, kdy je potřeba rozšířit kancelářské prostory. Tento úkol býva někdy nesnadný, kanceláře bývají často prostorově předimenzované a jednoduchá úprava nejde provézt. V takovém případě zbývá jediné – radikální přestavba kanceláře včetně nového rozmístění kancelářského nábytku.

 

Stavba střechy a střešní krytiny

Stavbou základů se začíná a stavbou střechy – zastřešením – většinou hrubá stavba končí. Při zastřešování jakékoli stavby přijde chvíle, kdy se rozhodujete, jakou střešní krytinu použít. V této oblasti spolu soupeří zastánci tradičních střešních krytin, což jsou obvykle pálené střešní tašky a zastánci lehkých střešních krytin. Nejvýraznějším zástupcem lehkých střešních krytin jsou bezesporu plechové střešní krytiny. Ukažme si některé výhody i nevýhody této střešní krytiny.

 

Chystáte se stěhovat?

Velmi oblíbenou variantou v současnosti je stěhování interiérů na klíč. Zjistěte si pokud možno reference dané firmy a prostudujte ceník. Pozor na nekalé praktiky stěhovacích firem jako přiúčtování dalších částek ke smluvené ceně apod.. Profesionální stěhovací firmy takovéto praktiky nemají.

 

Krátce o firmě

  • Provozovatelem těchto webových stránek je fa Vilém Vengrin
  • Působíme na trhu od roku 1998, za tu dobu jsme již realizovali přes 1000 stavebních prací
  • Zaměstnáváme přes 30 pracovníků, působíme po celé Moravě
  • Kalkulace, poradenství a vyměření ZDARMA

Ukázka referencí

  • Montáže sádrokartonů a stropních podhledů pro CROMODA WHEELS v Ostravě-Mošnově
  • Montáže sádrokartonů pro autosalony NISSAN a SUZUKI v Ostravě
  • Rekonstrukce bytů, sádrokartony, zednické práce, interiérové úpravy v bytech i firmách aj.
  • Rekonstrukce kuchyní a koupelen v rodinných domech, 3D návrhy, úpravy na míru