Přestavba kanceláře

Při rozrůstání firmy dochází často k situalci, kdy je potřeba rozšířit kancelářské prostory. Tento úkol býva někdy nesnadný, kanceláře bývají často prostorově předimenzované a jednoduchá úprava nejde provézt. V takovém případě zbývá jediné – radikální přestavba kanceláře včetně nového rozmístění kancelářského nábytku.

Takový zásah do prostoru kanceláře není jednoduchý a často vyžaduje stavební úpravy téměř všeho druhu. Pokud není třeba řešit nové rozmístění oken, je tato přestavba kanceláře jednodušší. Pro začátek je dobré začít s navržením nového rozmístění kancelářského nábytku v přestavěné kanceláři. Je nezbytné detailně naplánovat rozmístění kancelářského nábytku v kanceláři, a to včetně všech kancelářských židlí, stolů, skříněk a křesel. V některých kancelářích bývají za kancelářskými stoly robustní křesla, někde stačí k pohodlnému sezení kancelářská židle s opěrkama.

Stavební práce v kanceláři

Při samotných stavebních úpravách kanceláře je v první fázi třeba kancelář zcela vyklidit a demontovat veškerý kancelářský nábytek. Po této fázi přicházi bourací práce a vyklízení. Po celkové přestavbě příček, topení a osvětlení se pokládají nové podlahy v kanceláři. Ty je třeba zvolit pečlivě, některé kanceláře mají vysokou podlahovou zátěž. Nevhodně zvolená podlaha by mohla časem praskat. Při pokládce podlahy je proto dobré použít kvalitní flexibilní lepidlo – zabrání se tím nerovnostem podlahy.

Po ukončení stavebních prací je už možné přikročit k montáži a ustavení kancelářského nábytku. Zde pečlivě volte rozmístění, aby práce ve vaší nové kanceláři byla příjemná a ničím nerušená. Pokud potřebujete kancelářský nábytek na míru, doporučujeme Stolařství Chejna, více informací zde: kancelářský nábytek v Ostravě

 

Krátce o firmě

  • Provozovatelem těchto webových stránek je fa Vilém Vengrin
  • Působíme na trhu od roku 1998, za tu dobu jsme již realizovali přes 1000 stavebních prací
  • Zaměstnáváme přes 30 pracovníků, působíme po celé Moravě
  • Kalkulace, poradenství a vyměření ZDARMA

Ukázka referencí

  • Montáže sádrokartonů a stropních podhledů pro CROMODA WHEELS v Ostravě-Mošnově
  • Montáže sádrokartonů pro autosalony NISSAN a SUZUKI v Ostravě
  • Rekonstrukce bytů, sádrokartony, zednické práce, interiérové úpravy v bytech i firmách aj.
  • Rekonstrukce kuchyní a koupelen v rodinných domech, 3D návrhy, úpravy na míru